همانطور که میدانید یکی از محبوبترین بازی های گروهی ، آنلاین در سبک بتل رویال میباشد که افراد زیادی به صورت آنلاین با یکدیگر رقابت جذابی را انجام میدهند. این بازی که مدتی است برای کامپیوتر ، کنسول و موبایل عرضه شده به شدت توانسته در بین مردم رایج شود و طرفداران پروپا قرصی دارد. برای دانلود این بازی و همچنین مطالعه آموزش های مربوطه در اندرویدزوم مقالاتی نوشتیم که توصیه میشود مطالعه کنید.

کلیه آموزش ها و اخبار مربوطه به PUBG

اما برای طرفداران این بازی در این پست ۴۰ تصویرزمینه زیبا از این بازی را ارائه میکنیم که با دانلود و قرار دادن آنها بروی گوشی خود حال و هوای تازه ای به آن ببخشید. اگرچه والپیپر های مختلف مخصوص این بازی را از بخش های مختلف اینترنت میتوانید سرچ و دانلود کنید ولی در این پست ۴۰ والپیپر را به صورت یکجا و با کیفیت ۲۱۶۰*۱۰۸۰ و با نسبت طول به عرض ۱۸:۹ میتوانید دانلود کنید.

در گالری زیر میتوانید دموی تعدادی از این تصویرزمینه ها را مشاهده کنید گفتنی است در پک والپیپر موجود انواع و اقسام والپیپرها قرار داده شده . تصویرهای مناسب صفحات AMOLED ، مینیمال ، طراحی متریال و … از جمله سبک های طراحی موجود در این پکیج میباشد. همچنین تصاویر زیر نمونه کم حجم شده هستند برای دانلود کل ۴۰ تصویرزمینه با رزولوشن اصلی و لینک دانلود مستقیم از لینک انتهای پست اقدام کنید.

دموی تصویر زمینه های مخصوص PubG

دانلود والپیپرهای مخصوص دوستداران PUBG

The post دانلود ۴۰ والپیپر مخصوص بازی پابجی PUBG (کیفیت +FHD) appeared first on اندروید زوم.