در رویداد اخیر کنفرانس جهانی توسعه دهنگان، کمپانی اپل، به معرفی محصولات جدید خود و قابلیت های تازه نسخه جدید سیستم عامل iOS پرداخت. پوسته تاریک برای کل گوشی، عملکرد Sign in with Apple برای ورود از دستگاه ها با آیدی اپل، قابلیت سوایپ در کیبورد پیش فرض آیفون از جمله تغییرات این ورژن از iOS بودند. در این میان دیدن سری والپیپر iOS 13 که مخصوص این ورژن هست هم جذابیت خود را دارد.

مجموعه والپیپر iOS 13 با کیفیت ۴K

مطابق معمول هر سال با هر نسخه جدیدی که از این سیستم عامل منتشر می شود تصاویر زمینه جدیدی هم برای همان نسخه به گوشی اضافه می گردند.با انتشار نسخه جدید سیستم عامل اپل یعنی iOS 13 اکنون زمان آن فرا رسیده تا والپیپر iOS 13 که شامل ۸ عدد تصویر زمینه اصلی این نسخه با کیفیت عالی ۴K و در ابعاد ۳۲۰۸×۳۲۰۸ می باشد و از خود فریمور iOS استخراج شده است، را برای گوشی خود دانلود کنید.

والپیپرهایی با قابلیت استفاده روی تمام گوشی ها

این والپیپرها قابل استفاده روی تمام گوشی ها هستند. برای استفاده از آنها به منوی تنظیمات گوشی اندرویدی خود بروید وارد قسمت Display شوید از آنجا مسیر قرارگیری تصویر زمینه های دانلود شده را انتخاب نمایید و در ادامه تعیین کنید که می خواهید در کجا از آن استفاده شود به عنوان تصویر هوم، تصویر صفحه قفل و یا هر دو مورد.

پیش نمایش کوچک سری والپیپر iOS 13

قبل از دانلود این مجموعه والپیپر به صورت یکجا بد نیست به پیش نمایش این تصاویر نگاهی بیندازید.(دقت کنید این فقط پیش نمایش والپیپر های آیفون با کیفیت معمولی است کیفیت اصلی ۴K در ادامه به صورت یکجا برای دانلود قرار داده شده است.)

اگر والپیپرهای بیشتر می خواهید: دانلود کنید؛ تصویر زمینه های OnePlus 7 و OnePlus 7 Pro والپیپر iOS 13 اصلی والپیپر iOS 13 اصلی والپیپر iOS 13 اصلی والپیپر iOS 13 اصلی والپیپر iOS 13 اصلی والپیپر iOS 13 اصلی والپیپر iOS 13 اصلی والپیپر iOS 13 اصلی

دانلود والپیپر iOS 13 با کیفیت اصلی ۴K به صورت یکجا

دانلود یکجا ۸ تصویر زمینه iOS با کیفیت ۴K و لینک مستقیم

والپیپرهای اصلی نسخه های قبلی iOS را هم ببینید:
والپیپرهای رسمی و اورجینال IOS 12 اپل والپیپر و تصویر زمینه اصلی اپل (آیفون) با IOS 11

The post دانلود تصویر زمینه و والپیپر iOS 13 با کیفیت ۴K appeared first on اندروید زوم.